Çarşamba , Aralık 2 2020

ZENCEFİLLİ STREÇ BAND İLE KARIN BÖLGESİNDEKİ YAĞLARI 1 GECEDE YAKIN !

Bu yazıda, zencefil sargısı yapmayı ve bir gecede göbek yağını yakmayı öğreneceksiniz. Zayıflama sürecinin son aşama zor olabileceğini tamamımız biliyoruz. Muhtemelen, bunun en mühim sebebi, hepimizin yiyecekler aşırı sevmesidir.

Muhtemelen değişik rejim planları, spor salonu, koşu vb. Denediniz. Fakat, sıhhatli yemiyorsanız ve bolca oranda su içmiyoranız, aslına bakarsanız kilo veremeyeceğinizi biliyorsunuzdur. Her neyse ki size zencefil  içeren kolay bir hüner göstereceğiz ve kilo kaybı sürecini hızlandırmanıza ve kilo vermek için fazlaca daha süratli, bilhassa karın bölgesi çevresindeki inatçı yağ dokusunda destek olacaktır.

Bu ev yapımı kolay yöntemle adımları dikkatlice uygulayın.

Not: Karın bölgesi çevresindeki yağ yakmak vücudun en zor kısmıdır ve doğal ki – bu kolay fakat son aşama etkili numarayı deneyin. Dediğimiz benzer biçimde, bu zencefil sıkıştır yöntemi fazlaca kolay ve yapmak kolaydır. Rahat adımları izlemeniz yeterlidir.

Malzemeler

  • 1 çorba kaşığı yeni rendeden geçirilmiş zencefil yada zencefil tozu
  • 4-5 çorba kaşığı evinizde olan vücut losyonu
  • havlu
  • Streç folyo

Tanım:

Dediğimiz benzer biçimde, fazlaca kolay – yapmanız ihtiyaç duyulan şu: bir havluyu ılık suda ıslatın ve zencefil sıkıştırmasını uygulamak istediğiniz alanın çevresine sarın. Arkasından 5 dakika beklemeye alın. Gözenekler açılacaktır. Arkasından, zencefil ile vücut losyonunu karıştırıp etkilenen bölgeye uygulamanız gerekir.

Bundan sonrasında, alanı birkaç kez sarmak için folyo kullanmanız gerekir. Sıkıştırmayı minimum 6 saat tutun. Bu tedaviden en iyi sonucu elde etmek isterseniz uykudan ilkin yapın. Ve başta karıncalanma yaşarsan endişelenmemelisin, bu yöntemin çalmış olduğu anlamına geliyor. Sonuçlara fanatik kalacaksınız. Bu kolay, sadece etkili yöntem inatçı karın yağından kurtulmanıza destek olacaktır.

Kesinlikle bu kolay numarayı denemelisiniz, şundan dolayı fazlaca ucuz, kolay ve etkili. Paylaşalım.

About Health

Avatar

Check Also

Kilolarından Kurtulan 6 Güçlü Kadın

Kilolarından Kurtulan 6 Kuvvetli Hanım

Kilo almak gerçekten biz kadınların başlıca sorunu. Bir de aşırı olanlar var malesef. Ama yaşadıkları sizin hayatınıza ilham olabilir. Şimdi size 6 inanılmaz güçlü kadın göstereceğiz. Bu 6 kadın kilo vermeyi, sağlıklarını iyileştirmeyi ve hayatlarını tamamen değiştirmeyi başardılar. 6. Mayra Rosales Mayra Rosales , obezitesi olan kadınlar arasında bir rekora sahip. Kilo vermeye başlamadan önceki […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir