Çarşamba , Ocak 20 2021

Basen Eriten Çay ve Kalça Eriten Çay Iyi mi Yapılır

Zayıflama ve rejim süreci de başlıyor. Bundan dolayı birçok şahıs kalça ve basen bölgelerinde bulunan yağlardan kurtulmak için çeşitli yöntemler deniyor. Yaşın ilerlemesi ile beraber bölgesel kiloların eritilme süreci daha çok güçleşiyor. Sadece yaş ne olursa olsun bölgesel yağlardan kurtulmak zor olsa da olanaksız bir durum değildir. Yapılacak egzersiz aktiviteleri ve bitkisel çözümler ile bölgesel yağlardan kurtulmak mümkün.

Bölgesel Zayıflama için Bitkisel Çay Tarifi

Hanımefendilerin ortak problemlerinden birisi de basen ve kalça bölgelerindeki yağlanmadır. Basen bölgesindeki yağlardan kurtulmak için basen eriten çay formülü oldukça etkili bir halde kullanılıyor. Bunun yanı sıra bölgesel anlamda kalça bölgelerinde yağlanma meydana gelen bayanlar kalça eriten çay kullanarak istenmeyen yağlardan kurtulabiliyorlar. Basen ve kalça bölgelerindeki aşırı yağlanma karşısında bayanlar kaderlerine razı benzer biçimde görünebiliyorlar. Oysaki yapılacak disiplinli bir kür ile bu sorundan kurtulmak oldukça kolay. Yalnız istemek ve birazda azimli olmak gerekiyor. Kalça ve basen eritmek için uygulanacak olan kürlere tam anlamı ile uymak gerekiyor.

Basen ve Kalçadaki Yağlardan Kurtulmak için

Hanımefendilerin istemedikleri ve oldukça rahatsız oldukları basen ve kalça yağlarından kurtulmak için basen eriten çay yapımı için ilk olarak bir demlik içine su konularak suyun kaynama noktasına gelmeden ısıtılması sonrasında funda yaprağı, papatya, kuşburnu, sinameki ve rezene malzemelerinin konması ile beraber bir süre demlenmesi beklenir. Bu formül bununla birlikte kalça eriten çay olarak da biliniyor. Demlenmesi sonlanmış olan çayın süzülmesi ile beraber basen eritmek için her gün bir bardak içilmesi gerekiyor. Bu yöntemi 10 gün süresince uygulanması yeterlidir. Hazırlanan bu çay kalça ve basen bölgesindeki yağların gözle görülür bir halde erimesini elde edecektir.

About Health

Avatar

Check Also

Kilolarından Kurtulan 6 Güçlü Kadın

Kilolarından Kurtulan 6 Kuvvetli Hanım

Kilo almak gerçekten biz kadınların başlıca sorunu. Bir de aşırı olanlar var malesef. Ama yaşadıkları sizin hayatınıza ilham olabilir. Şimdi size 6 inanılmaz güçlü kadın göstereceğiz. Bu 6 kadın kilo vermeyi, sağlıklarını iyileştirmeyi ve hayatlarını tamamen değiştirmeyi başardılar. 6. Mayra Rosales Mayra Rosales , obezitesi olan kadınlar arasında bir rekora sahip. Kilo vermeye başlamadan önceki […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir