Çarşamba , Aralık 2 2020

SADECE 5 DAKİKADA DAHA GENÇ GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK YÜZ GERDİRİCİ MASKE

Her ne kadar kulağa birazcık garip gelse bile eğer kırışıklıklardan kaçınmak istiyorsanız, gülümsemekten vazgeçmeniz gerekmektedir. Sadece sizler için daha iyi bir çözümümüz var: artık duygularınızı baskılamaya gerek duymayacaksınız bu sebeple kırışıklıkların oluşmasını engelleyecek ve mevcut olanları da silip, süpürecek naturel bir çözüm var.

Aslına bakarsak naturel kozmetik tedaviler geleneksel ürünlere kıyasla oldukça daha iyidir. Bu mükemmel gerdirici özelliklere haiz ve dikkate kıymet yüz maskesini denemenizi öneriyoruz. Kırışıkların oluşumunu engellediği benzer biçimde mevcut olanları da adeta bir silgi benzer biçimde silip, atacaktır.

Derhal aşağıda kırışıklık karşıtı ev yapımı yüz maskesinin tarifini bulabilirsiniz. Yaşlanma emarelerinden kurtulmak için deneyebileceğiniz en etkili naturel çözümlerden biri olduğuna güvenilir olabilirsiniz.

Bu naturel malzemelerin muhteşem kombinasyonu kendini bırakmış cildinizi gerecek, besleyecek ve gereksinim duyan nemi karşılayacak ve bununla beraber size genç ve sıhhatli bir görünüm kazandıracaktır. Bu tarifi hazırlamak oldukça kolay sadece en iyi yanı ise kozmetik ürünlere kıyasla oldukça ucuzdur.

Bu tedaviyi uyguladıktan sonrasında yüzünüz size minnettar olacak.

Malzemeler

  • 1 yumurta akı (orta boy yumurtanın)
  • Yarım çay kaşığı limon suyu

Iyi mi Hazırlanmış olur?

İlk olarak yumurtanın akını, sarısından ayırın. Ondan sonra yumurtanın akını bir kabın içine alın ve köpürene kadar karıştırmaya devam edin. Arkasından limon suyunu ilave edin. Güzel ve benzeşik bir karışım elde edene kadar birkaç dakika daha karıştırmaya devam edin.

Iyi mi Kullanılır?

İlk yapmanız ihtiyaç duyulan yüzünüzü iyice temizlemektir. Hem de boynunuzu da temizlemeyi ihmal etmeyin.

Ondan sonra parmak uçlarınızın da yardımıyla karışımı alın ve nazik ve dairesel hareketler ile maskeyi uygulamaya başlatın. Bir süre sonrasında maske kendiliğinden kurumaya başlayacaktır.

Maske kuruduktan sonrasında 5-10 dakika kadar bekleyin ve da sonrasında tercihinize bağlı olarak ılık yada soğuk su kullanarak maskeyi çıkartın. Bu uygulamadan sonrasında yüzünüze nemlendirici uygulayın.

En iyi neticeleri elde etmek için bu maskeyi haftada 3 yada 4 sefer uygulamanızı öneriyoruz.

Eğer genç görünmek istiyorsanız, rahatlamalı ve sizi strese sokan her şeyden kaçınmalısınız. Etrafınızda yalnız pozitif enerjisi olan insanları barındırmalı ve asla gülmekten kaçınmamalısınız. Sıhhatli beslenin ve bunun için taze ve organik gıdalar tüketin ve bolca oranda da su için. Uyku da önemlidir, bu yüzden her gece ara vermeden minimum 7-8 saat uyumaya çalışın.

About Health

Avatar

Check Also

Yumurta Beyazı Güzellik İçin Kullanım Alanları

Yumurta Beyazı Güzellik İçin Kullanım Alanları

Yumurta beyazı, güzellik rutininize çok yardımcı olabilecek iltihap önleyici, sıkılaştırıcı ve tıkanıklık giderici özelliklere sahiptir. Yumurta, içerdiği mineral ve protein sayesinde dünyada en çok tüketilen gıdalardan biridir. Bildiğiniz gibi yumurta sarı ve beyaz olmak üzere iki bölümden oluşur. İçerisindeki besinlerin çoğu yumurta sarısında bulunurken, yumurta beyazı da sağlığınız ve güzelliğiniz için harikadır. Yumurta akı da […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir