Çarşamba , Ocak 20 2021

Hayatınıza Katacağınız Bu 7 Detay Sizi Daha Çekici Gösterecek

Gün içinde ne kadar çekici olabilirsiniz? Çekici ve seksi görünmek için rahat yöntemler uygulayabilirsiniz. Seksi ve çekici olmak diyince akla mini etekler, dekolteli giysiler gelir derhal. Tam tersine uzun uğraşlar gerektirmeyen küçük, değişik detaylarla da bunu başarabilirsiniz. Bayanlar üstünde uygulandığında hoş duran, adamların ilgisini çeken 7 rahat tavsiye.

1. Büyük Çerçeveli Güneş Gözlükleri

Bilhassa de günümüzde yaz-kış farketmeksizin güneş gözlüğü kullanmak oldukça revaçta. Gözlük talmaktan hoşlanıyorsanız ve bu yöntemi uygulayacaksınız, seçimlerinizi büyük çerçeveli güneş gözlüklerinden yana yapın. Hem moda, hem de büyük çerçevelerin arkasındaki gizemli gözler merak mevzusu olacaktır. Yüzünüze uygun olmasına ve yakıştığına güvenli olmalısınız.

2. Kırmızı Ruj

Açık renk rujlar ve parlatıcılar her ne kadar moda olsa da, kırmızının çekiciliği ve olmazsa olmaz tesiri büyüktür. Kırmızı ruj kullanmaya karar verdiğinizde seçimleriniz mat kırmızı rujlardan yana olmalı. Oldukça hafifçe makyaj yapmış olsanız dahi sürdüğünüz kırmızı rujla yeterince çekici ve etkisi altına alan görünebilirsiniz. Bir bayanı en seksi gösteren unsurlardan biridir.

3. Basit Olanı Sıradışı Yapın

Dikkat çekmeyi seven bir yapınız var ise bu seçenek tam size gore. Günlük kıyafetlerinizi daha garip hale getirebilirsiniz. Durumu fazla abartarak çekici olayım derken itici olmak ta var işin ucunda, aman dikkat! Burda tüm iş sizin yaratıcı gücünüze kalmış. Örneğin eşinizin, sevgilinizin yada babanızın uygun olan gömleklerinden birini kot pantolon üstüne düğmeleri açık şekilde giyebilirsiniz.

4. Büyük Heybetli Küpeler

Kıyafetleriniz yeteri kadar dikkat çekici değil ise, aksesurlarınızla farklılık yaratabilirsiniz. Heybetli olan herşey daha çok dikkat çeker. Bundan dolayı küpeleriniz de büyük ve heybetli olmalı. Fakat söyle bir ayrıntıya dikkat etmelisiniz. Büyük ve heybetli küpeler taktığınızda saçlarınızı kesinlikle tolayın ve makyajınız hafifçe olsun.

5. Dantelin Seksiliği

Seksi olmak diyince akla mini etekler, derin dekolteler gelir. Seksilik daima bacakları göstermek ve gögüsleri açmak demek değildir. Kıyafetinizde küçük dantel detaylarına yer vererek, hem seksi hem de daha gizemli olabilirsiniz. Ihmal etmeyin şeytan ayrıntıda gizlidir!

6. Saç Şekliniz

Adamların hoşuna giden bir öteki detay ise, hanımefendilerin saçlarını herhangi bir kalemle alelade şekilde toplamalarıdır. Bu seçimi, spor ve salaş giyindiğiniz günlerde uygulayabileceğiniz benzer biçimde, ofis ve emek verme ortamlarında da uygulayabilirsiniz.

7. Kalçalar ve Sırt

Şeytan ayrıntıda gizlidir demiştik ya. Bu durum da onlardan biri. Asla beklenmedik tarzda bir seksilik bu. Giydiğiniz elbise önden düz görünüyor olsa da, kalçaya kadar inen sırt dekoltesiyle asla beklenmedik bir görünüme ve çekiciliğe kavuşabilirsiniz. Oldukça açık olmasından yana değilseniz, dekolte bölümünd dantel kullanabilirsiniz. Bu dekolt ile bir taşla iki kuş vurarak kalçalarınızı da ön plana çıkarmış olmuş olursunuz.

About Health

Avatar

Check Also

Yumurta Beyazı Güzellik İçin Kullanım Alanları

Yumurta Beyazı Güzellik İçin Kullanım Alanları

Yumurta beyazı, güzellik rutininize çok yardımcı olabilecek iltihap önleyici, sıkılaştırıcı ve tıkanıklık giderici özelliklere sahiptir. Yumurta, içerdiği mineral ve protein sayesinde dünyada en çok tüketilen gıdalardan biridir. Bildiğiniz gibi yumurta sarı ve beyaz olmak üzere iki bölümden oluşur. İçerisindeki besinlerin çoğu yumurta sarısında bulunurken, yumurta beyazı da sağlığınız ve güzelliğiniz için harikadır. Yumurta akı da […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir