Pazartesi , Mart 1 2021

Tabip Mehmet Öz’den olağanüstü etkili ve süratli zayıflatan içecek tarifi

Dünyanın neresinde olursa olsun, deniz sezonu yaklaştığında bilhassa bayanları bir telaş sarıyor. Fazla kilolar bu zamanda can bunaltıcı bir hal alır. ABD’da yaşayan meşhur Dr. Mehmet Öz hanımefendilerin bu yakınmalarını giderecek  vücudumuzu tek bir kas hareket ettirmeden yağ yakma moduna dönüştürecek,  rahat ve inanılmaz leziz zayıflatıcı tesiri yüksek bir içecek tarifini önerdi.

Sıhhatli beslenme ve egzersiz daima uzun solukta zayıflamanın en iyi yolu olsa da, Dr. Öz’ün bu yağ yakıcı içeceği kilo vermeyi hızlandırabilir. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan her yemekten ilkin bir bardak tarifi aşağıda verilen içeceği içmek.

Dr. Öz’ün olağanüstü olarak nitelendirdiği içecek tamamen organik malzemelerden yapılır. Her birinin araştırmaları kanıtlanmış, yağ yakıcı yararları vardır. Bu malzemeler bir araya vardığında olağanüstü tesirleri ortaya çıkmaktadır.

Tarifi paylaşmadan ilkin, greyfurt, elma sirkesi ve baldan oluşan ana malzemelerin yararlarından bahsedelim.

Greyfurt / Portakal / Ananas Suyunun FaydalarıGreyfurt / Portakal / Ananas Suyunun Yararları

Greyfurt / Portakal / Ananas Suyunun Yararları

Greyfurt benzer biçimde asidik meyvelerin yağ yakmaya destek olabileceği düşünülmektedir. Greyfurt diyetini kim unutabilir? Şimdi gittikçe daha çok araştırma bu teoriyi destekliyor ve greyfurtun güvenilir bir rejim besini olduğu söyleniliyor.

En büyük niçin greyfurtun yağ hücrelerini yakma kabiliyeti değil, bu meyvelerin ihtiva ettiği C Vitamini seviyesiyle ilgilidir. Dr. Oz, daha yüksek C vitamini seviyesine haiz kişilerin, daha düşük seviyelere haiz olanlardan yüzde 30 daha çok yağ yaktığını söylüyor.

Elma Sirkesinin YararlarıElma Sirkesinin Yararları

Elma Sirkesinin Yararları

Elma sirkesi,  vücudunuzun yağ yakma kabiliyetlerini arttırmaktan daha fazlasını yapar  . Bağırsak sağlığınızı iyileştirmeye ve mide rahatsızlıklarını hafifletmeye destek olabilir, soğuk algınlığı, sinüs enfeksiyonları ve alerji semptomlarıyla savaşmaya destek sunar ve hatta kanserle savaşmada etkili sonuçlar verir.

Bu olağanüstü iksirin yararları hakikaten sonsuz ve bu leziz içecek karışımına eklemek, onu kullanmanın bir tek bir yoludur.

Balın Faydaları Balın Yararları

Balın Yararları

Antioksidan etkisine haiz organik bal, toksinlerin atımını sağlarken, ihtiva ettiği vitamin, mineral, enzimler ile metabolizmayı hızlandırarak, kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Ham balın içeriğindeki mineraller, B vitaminleri ve enzimler, metabolizmanın emek vermesi için son aşama önemlidir. Bilhassa sabah aç karna tüketilen 1 tatlı kaşığı ham bal, tarçın ve ılık su bağırsaklarımızın tertipli çalışmasını sağlarken, verdiği tokluk hissiyle, daha azca yememizi sağlar

Doktor Mehmet Öz’den mucizevi etkili zayıflatıcı içecek tarifiTabip Mehmet Öz’den olağanüstü etkili zayıflatıcı içecek tarifi

Dr. Oz’un Zayıflama İçeceği Tarifi

Malzemeler;

  • 1 bardak taze sıkılmış  greyfurt suyu (tercihen portakal yada ananas suyu da olabilir)
  • 2 çay kaşığı organik elma sirkesi
  • 1 çay kaşığı organik bal

Dr. Oz tüm malzemeleri karışmasını sağlayarak bu zayıflatıcı etkili  içeceği her yemekten ilkin  bir bardak içmeyi öneriyor. Bal,  isteğe bağlı olsa da, içecek oldukça asidik olduğundan fazlaca hoş bir tatlılık katıyor. Bal bu karışımda bir tek 20 kalori kadardır. Dr.Oz, her öğünden ilkin bunlardan birini içmenin yağ yakmaya ve iştahı azaltmaya destek olacağını söylüyor.

About Health

Avatar

Check Also

Okinawa Diyetinin İşe Yaramasının En Büyük Sebebi

Okinawa Rejiminin İşe Yaramasının En Büyük Sebebi

Okinawa, dünyada insanlarının uzun ömürlülüğü ile bilinen bir ülke olan Japonya’nın güneyinde yer alan bir ada prefektörlüğüdür. Bu bölgenin insanlarında koroner arter hastalığının görülme oranı, Japonya anakarasında yaşayan insanlara göre çok daha düşüktür. Okinawa’da yaşayan yaşları yaklaşık yüz civarı olan Japonlar üzerinde, bu insanların hangi yaşta kendi yemeklerini pişirebilen, ev işlerini yapabilen ve kendi evlerinde […] Daha Fazla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir